Opanuj stres i odzyskaj równowagę

Przy wsparciu osobistego health partnera krok po kroku osiągniesz większy spokój oraz równowagę psychofizyczną. Poznaj Spirolife Balance.

Czym jest Spirolife Balance?

Nasz proces

Nie odzyskamy równowagi za Ciebie, ale możemy Cię tego nauczyć

benefit-item

Analiza

Przeanalizujemy Twoje dobre i złe nawyki. Pomożemy w odnalezieniu źródeł stresu i nauce odnajdywania ich w samodzielny sposób.

benefit-item

Nauka

Wspólnie z health partnerem nakreślicie plan osiągania równowagi psychofizycznej. Obejmie on zarówno procesy, jak i konkretne ćwiczenia.

benefit-item

Motywacja

Realizuj zaplanowane z health partnerem kroki i obserwuj swoje postępy w aplikacji. Obiecujemy nieustannie Cię wspierać i motywować!

Nasza filozofia

Stres będzie Ci towarzyszyć zawsze i wszędzie. W zależności od tego jak go potraktujesz, może być Twoim największym sprzymierzeńcem albo przeciwnikiem.

„Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym rodzicem czy odnoszącym sukcesy singlem: nauka radzenia sobie ze stresem to podstawa do odnalezienia równowagi i odzyskanie poczucia szczęścia w życiu.”

Justyna Oska Certyfikowany trener i coach Specjalistka ds. radzenia sobie ze stresem

Co zyskasz?

W jaki sposób pomożemy Ci odzyskać balans i opanować stres?

benefit-item

Ekspercki plan

Indywidualny program radzenia sobie ze stresem konsultowany z ekspertem. Składa się on z codziennych, 15-20 minutowych ćwiczeń, które pomogą rozładować napięcie i osiągnąć spokój.

benefit-item

Health partner + Aplikacja

Wsparcie osobistego health partnera towarzyszącego Ci w trakcie programu. Pozostajemy do Twojej dyspozycji cały czas przez aplikację internetową oraz w trakcie cotygodniowych konsultacji.

Rozpocznij darmowy test

Zarejestruj się i zacznij test

Rozpocznij test

Darmowy

149 PLN / 30 dni

close
messenger